Ballina Etiketimet Ish presidenti grek

Etiketim: ish presidenti grek

Ish-Presidenti i Greqisë: Kam gjak shqiptari dhe jam krenar për këtë

“Gjysma e gjakut tim është shqiptar dhe jam krenar për këtë, admiral Kundurioti, admiral Seqellariu, gjeneral Kunduli dhe shumë grekë të tjerë të zgjedhur...

Lajmet e fundit