Ballina Etiketimet Ivanonv

Etiketim: ivanonv

Ivanov paralajmëron Shqipërinë: Fqinjët të mos përfshihen në punët e brendshme...

Hapja e plagëve të vjetra dhe përzierja në punët e brendshme të vendeve mund t’i rrezikojë marrëdhëniet e mira fqinjësore, kështu deklaroi presidenti i...

Lajmet e fundit