Ballina Etiketimet Janakievski

Etiketim: janakievski

Mijallkovi, Jankullovska dhe Janakievski do të “flenë” në burg, Gruevski ka...

Javorja Fokus shkruan se ish drejtori i DSK-së, Sasho Mijallkov, ish ministrja e brendshme Gordana Jankullovska dhe ai i transportit, Mile Janakievski do të...

Lajmet e fundit