Ballina Etiketimet Jave

Etiketim: jave

BDI-ja: Deri në fund të javës do të ketë bisedime dhe...

Deri në fund të javës do të ketë bisedime me të gjitha opsionet e BDI-së. Ky është njoftimi që erdhi gjatë ditës nga Reçica...

Një javë afat deri në dorëzimin e mandatit për formimin e...

Më së voni deri më 9 janar, presidenti Gjorgje Ivanov do të dorëzojë mandatin për formimin e Qeverisë, duke respektuar kështu afatet e shkruara...

Lajmet e fundit