Ballina Etiketimet Jete

Etiketim: jete

Todorov: E rrezikshme që Ziadin Sela të jetë pjesë e qeverisë...

Deputeti i VMRO-DPMNE-së Nikolla Todorov i ftuar në emisionin Top Tema në Tv Telma ndër të tjerash hodhi shumë akuza edhe për Liderin e...

Zaev: 2017-ta do të jetë viti i jetës për gjithë qytetarët

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev, ka mbajtur një takim të Vitit të Ri me anëtarët dhe simpatizantët e partisë së tij të cilëve u...

Ahmeti: Ka informacione se Astriti u gjet me shenja jete (VIDEO)

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, gjatë një interviste në emisionin InfoBox në RTV Dukagjini, ka thënë se vdekja e Astrit Deharit mund...

Lajmet e fundit