Ballina Etiketimet Kampioneve

Etiketim: kampioneve

Futbollisti shqiptar e fiton Ligën e Kampionëve U-19 (VIDEO)

Skuadra austriake, Red Bull Salzburg është shpallur kampion në Ligën e Kampionëve për grupmoshat U-19. Red Bull Salzburg, skuadra ku luan edhe futbollisti shqiptar, Mërgim...

Hidhet shorti i Ligës së Kampionëve, mësohen çiftet gjysmëfinaliste

Është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve në Nyon të Zvicrës. Real Madrid, Juvents, Atletico Madrid dhe Monaco kanë qenë pjesë e shortit...

Lajmet e fundit