Ballina Etiketimet Katar

Etiketim: katar

Ushtria turke dislokohet në Katar (FOTO)

Ushtria Turke është dislokuar në Katar dhe shteti Turk ka marrë në dorë mbrojtëjen e këtij shteti. “Kush dëshiron ta sulmojë Katarin, bujrum Ne me...

Lajmet e fundit