Ballina Etiketimet Keqe

Etiketim: keqe

Thaçi: Na jepni votën që të luftojmë kundër të keqes dhe...

Partia Demokratike Shqiptare mbajti tubimin përmyllës në Kumanovë, ku u prezantuan kandidatët e kësaj partie për NJZ2, bartës i të cilëve është Orhan Ibraimi,...

Lajmet e fundit