Ballina Etiketimet Kercenime

Etiketim: kercenime

Demiri: Kërcënimet e BDI-së të patolerueshme

Paraqitjen e dukurisë së kërcënimeve ndaj intelektualëve dhe zërave kritik, siç ishte rasti i fundit ndaj Ai Pajazitit, sociologët e sqarojnë si frikë që...

Nxehet “Mesdheu”, Turqia i përgjigjet kërcënimeve të ministrit grek (FOTO LAJM)

Deklaratat e ministrit grek të Mbrojtjes bërë nga vija kufitare mes Greqisë dhe Shqipërisë, ku cilësoi si idiote deklaratat e Presidentit turk Recep Taip...

Lajmet e fundit