Ballina Etiketimet Kercova

Etiketim: kercova

Shkupi, Manastiri dhe Kërçova do të dhurojnë 60 mijë euro për...

Shkupi, Manastiri dhe Kërçova i janë bashkangjitur Velesit për anulimin e festimit të Vitit të Ri në qendrat e qytetit dhe vendosën që mjetet...

Gazetari thumbon krerët e BDI-së: Dikur ka pasur burra Kërçova

“Dikur ka pas burra Kërçova”. Është ky komenti me të cilin gazetari Rami Mislimi ka goditur krerët aktual të BDI-së, Ali Ahmeti, Fazli Veliu...

Lajmet e fundit