Ballina Etiketimet Keshilltaret e manastirit

Etiketim: keshilltaret e manastirit

Këshilltarët e Komunës së Manastirit grinden për dygjuhësinë në Maqedoni

Në vend të debatit për rebalancin e Buxhetit të Komunës së Manastirit, këshilltarët nga pozita dhe opozita në seancën e sotme, janë grindur për...

Lajmet e fundit