Ballina Etiketimet Klubi futbollistik shkendija

Etiketim: klubi futbollistik shkendija

Presidentët e “Shkëndisë” dhe “Gent” takim miqësor para ndeshjes

Presidenti i KF Shkëndija Lazim Destani ka realizuar një takim të përzemërt me kolegun e tij, presidentin e KF Gent Ivan De Witte. Të...

Lajmet e fundit