Presidentët e “Shkëndisë” dhe “Gent” takim miqësor para ndeshjes

Presidenti i KF Shkëndija Lazim Destani ka realizuar një takim të përzemërt me kolegun e tij, presidentin e KF Gent Ivan De Witte. Të shpresojmë që edhe lojtarët në fushë të tregojnë korrektësi dhe të fitojë, kuptohet, Shkëndija! Raporton Zhurnal.

Klubi tetovarë Shkëndija edhe pak minuta fillon sfidën më të re në kampionatin europian, njofton Zhurnal.

Ndeshja e rradhës po zhvillohet në Ghent të Belgjikës me ekipin e këtij qyteti.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu