Ballina Etiketimet Kodheli

Etiketim: kodheli

Shefi i CIA-s, vizitë “blic” në Tiranë, takoi Ramën, Nishanin dhe...

John Brennan, Drejtori i CIA-s ka kryer një vizitë blic në kryeqytetin shqiptar duke takuar të gjithë krerët më të lartë të shtetit për...

Kodheli reagon ashpër ndaj homologut grek: Ka ikur koha e satrapave!...

Ministrja e Mbrojtjes së Shqipërisë Mimi Kodheli, ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të bëra dje nga homologu i saj grek Panos Kammenos në kufirin...

Lajmet e fundit