Ballina Etiketimet Komandanti

Etiketim: komandanti

Komandanti shqiptar shtyn autoblindën e mbetur në rrugë teksa polici maqedonas...

Në një fotografi të publikuar nga “Tetova sot” të dërguar nga banorët e fshatit Radushë të Shkupit, pasqyron degradimin dhe nënçmimin e pozitës së...

Ish komandanti i xhandarmerisë serbe në burg ka frigë nga Shqiptarët

Ish komandanti i xhandamerisë serbe, gjenerali i pensionuar Bratislav Dikiq po qëndron i arrestuar në Malin e Zi, dhe është dëgjuar nga gjykata për...

Lajmet e fundit