Komandanti shqiptar shtyn autoblindën e mbetur në rrugë teksa polici maqedonas e nget

Në një fotografi të publikuar nga “Tetova sot” të dërguar nga banorët e fshatit Radushë të Shkupit, pasqyron degradimin dhe nënçmimin e pozitës së shqiptarëve në policinë e Maqedonisë.

Banorët që kanë dërguar foton shkruajnë se polici që po e shtyn autoblindën është Shaban Xhelili, komandant i stacioni policor kufitar në Çashkë.

Ai shtyn autoblindën e mbetur prej një defekti në Radushë ndërsa polici maqedonas drejton makinën. /albeu.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu