Ballina Etiketimet Kombetarja shqiptare

Etiketim: kombetarja shqiptare

“Tifozat Kuq e Zi” bojkotojnë Kombëtaren

Grupimi më i madh i tifozëve të Kombëtares, “Tifozat Kuq e Zi” vedosën të bojkotojnë të gjitha ndeshjet në shtëpi të Shqipërisë. Terrori që përjetuan...

Kombëtares shqiptare i vjen një lajm i papritur nga UEFA (FOTO)

Paraqitjet pozitive të kombëtares shqiptare nuk janë më surpriza për opinionin sportiv ndërkombëtar. Diçka të tillë e vërtetoi pragndeshja ndaj Spanjës, ku të gjithë flisnin...

‘AS’ tregon se sa shumë vuajti Spanja ndaj Shqipërisë (FOTO)

Mbrojtja e fortë e Shqipërisë, vuri në vështirësi Spanjën që vuajti shumë për të gjetur rrjetën. Se Spanja ka vuajtur shumë, e tregon edhe titulli...

Shqipëri- Lihtenshtajn, ja formacionet zyrtare (FOTO)

Lihtenshtajn dhe Shqipëria tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën kualifikuese në Kupën e Botës ‘Rusia 2018’. Takimi nis...

De Biasi zbardh listën e lojtarëve për dy ndeshjet e radhës

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë në Futboll, Gianni De Biasi, në një konferencë për mediat në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit ka prezantuar...

Rashica mesazh De Biasit dhe Dukës

Milot Rashica ishte goditja e parë përfaqësueses së Kosovës në eliminatoret e Botërorit të ardhshëm. Mesfushori i Viteses ka bërë përfundimisht zgjedhjen e tij dhe...

Lajmet e fundit