Ballina Etiketimet Komisioneri hahn

Etiketim: komisioneri hahn

Hahn nesër në Shkup, më kë do të takohet?

Eurokomisioneri për zgjerim dhe politikë të mirë fqinjësore, Johannes Hahn, nesër do të vijë në Shkup ku do të takohet me liderët e katër...