Ballina Etiketimet Komuna e tetoves

Etiketim: komuna e tetoves

Komuna e Tetovës shpall konkurs për në sferën e artit pamor...

Komuna e Tetovës ka shpallur konkurs nga sfera e artit pamor, me rastin e festave të nëntorit, duke dashur që të nxisë dhe promovojë...

A janë paguar dëmshpërblimet? Komuna e Tetovës hesht për Shipkovicën

Komuna e Tetovës vazhdon të hesht edhe tre ditë pas deklaratës së ish kryeministrit Nikolla Gruevski, i cili gjatë vizitës së tij në Shipkovicë,...

Lajmet e fundit