Ballina Etiketimet Komunikate

Etiketim: komunikate

Ivanovi skandaloz, del me komunikatë se nuk e takon zyrtarin amerikan...

Hojt Ji Zëvendës Ndihmës i Sekretarit të Shtetit për Evropë dhe Euro-Azi në departamentin e Shtetit i cili vjen për vizitë në Shkup të...

Lajmet e fundit