Ballina Etiketimet Kondove shkup

Etiketim: kondove shkup

Zjarri kaplon fshatin Kondovë të Shkupit, banorët të pa shpresë për...

Diçka e tmerrshme ka ndodhur natën e sotme në fshatin Kondovë të Shkupit. Flakët e zjarrit kanë kapluar pothuajse gjithë rajonin dhe shanset për...

Lajmet e fundit