Ballina Etiketimet Krenar Sllova

Etiketim: Krenar Sllova

Faleminderit Besatarë

Nga Krenar Sllova Zgjedhjet e 11 Dhjetorit në Maqedoni shënuan një kthesë të madhe në historinë politike, si cdo zgjedhje, nxorrën fitues dhe humbës, triumf...

Mareshali Ali!

Nga Krenar Sllova. Dibra ka 25 vite që kur shpëtoi nga urdhërat partiake të sistemit monist, që kur thoshte dicka partia e marshallit duhej bërë...

BDI-ja ‘jetime’ pa Nikolla Gruevskin kryeministër

Ngjarjet e dy viteve të fundit në Maqedoni sollën të papritura dhe të padëshiruara qoftë për popullin, qoftë për partitë në pushtet. E gjitha...

Lajmet e fundit