Ballina Etiketimet Kreu

Etiketim: kreu

Ish-kreu i SHISH: Për fushatë?! Sharkimi i Tahirit erdhi pas presionit...

Raportet e ndërkombëtarëve mbi drogën në Shqipëri kanë pasur si qëllim presionin politik, qëndrim i cili ka ndikuar dhe në zëvendësimin e ministrit të...

Ali Ahmeti do të largohet nga kreu i BDI-së, ja kush...

Gazeta austriake “Standard” ka shkruar se Ali Ahmeti së shpejti mund të ndërrohet nga posti i kryetarit në BDI, transmeton Dojçe Vele. Këtë e kanë...

Thaçi nga Graçanica: Serbia rrënoi 300 xhamia në Kosovë, kreu gjenocid

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Serbia ka kryer spastrim etnik dhe gjenocid në popullatën e Kosovës. Ai duke folur në një debat...

Blushi “lëshon bombën” në parlament: Ka deputet në Kuvend që kanë...

Kreu i LIBRA, Ben Blushi, sot në parlament gjatë fjalimit të tij ka dhënë një deklaratë bombë. Me tone të ashpra ka folur ai nga...

Lajmet e fundit