Ballina Etiketimet Krye

Etiketim: krye

Qeveria zgjedh Goran Nikollovskin në krye të DSK-së, Laze Velkovskin në...

Qeveria në seancën e sotme maratonë, miratoi pak minuta më pare drejtorët e rinj në dikasteret e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) dhe...

Koalicioni gjerman qeveritar pret formimin e shpejtë të Qeverisë me Gruevskin...

“Presim formim të shpejtë të Qeverisë së re të Maqedonisë nën drejtimin e Nikolla Gruevskit”, deklaroi sot Tobias Zek, deputet në Bundestagun gjerman të...

Lajmet e fundit