Ballina Etiketimet Kryeminister

Etiketim: kryeminister

Tre skenaret që bëjnë Ramën ose Bashën Kryeministër në shtator

Nga Blendi Fevziu Kush do të jetë Kryeministri i ardhshëm i Shqipërisë? Kjo pyetje e cila ka marrë gjithnjë përgjigje në këto 27 vite me...

Nikola Gruevskin mund ta mbajë në pushtet vetëm BDI-ja e Ali...

VMRO-DPMNE partia e ish kryeministrit të Maqedonisë, Nikolla Gruevski fitoi shumicën e votave në zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Për partinë e Nikolla Gruevskit votuan 38.06...

Diplomatët për Lajm: Nëse BDI merr më pak se 7 deputetë,...

Ekziston marrëveshje e fshehtë mes VMRO-DPMNE-së dhe BDI-së për rikthim të Gruevskit kryeministër dhe Sasho Mijallkovit në postin e drejtorit të DSK-së edhe pse...

Lajmet e fundit