Ballina Etiketimet Kryetar

Etiketim: kryetar

Zejdi tregon kush mund të jetë kandidat për kryetar i Lëvizjes...

Në emisionin Rruga Drejt sonte debatohet për zhvillimet e fundit në Lëvizjen Besa e cila do të mbajë dy kongrese për një muaj. Njëri...

Kryetari i Komunës së Dibrës, Ruzhdi Lata për të përditshmen turke...

Ditëve të fundit , kryetari i Komunës së Dibrës, z.Ruzhdi Lata ndodhet për një vizitë zyrtare në Turqi, gjegjësisht në Komunën e Erenlerit, me...

Rufi Osmani për kryetar të Gostivarit, ja kush e do rikandidimin?!

Ish-kryetari i komunës së Gostivarit, Rufi Osmani po synohet që të jetë kandidat i Aleancës për Shqiptarët në komunën e Gostivarit. Lobimi më i...

PDSH mbetet deri në mars pa kryetar, Thaçi nuk do të...

Kongresi i PDSH-së nuk do të mbahet para muajit mars ndërsa Menduh Thaçi nuk do të garojë përsëri për postin e kryetarit të partisë. Sekretari...

Mësohet kush do jetë njëri nga kandidatët për kreun e Dibrës...

Zgjedhjet lokale afrojnë dhe kalkulimet për emrat kandidues vecse kanë filluar, ndërkaq, në Dibër një kandidaturë jashtë skenës politike pritet ti bashkangjitet garrës për...

Lajmet e fundit