Ballina Etiketimet Ku u zhduken shqiptaret

Etiketim: ku u zhduken shqiptaret

Ku u zhdukën shqiptarët?

I mbani mend shqiptarët? Erdhën papritur, 25 vjet më parë. Erdhën të gjithë bashkë. Në fillim nuk kishim dhe më pas, me një goditje,...