Ballina Etiketimet Kufiri shqiperi maqedoni

Etiketim: kufiri shqiperi maqedoni

Projekte për bashkëpunim tejkufitar Maqedoni-Shqipëri

Në Ohër dhe në Manastir sot do të organizohen sesione informative për Thirrjen e parë për parashtrimin e propozimeve në kuadër të projektit të...

Lajmet e fundit