Ballina Etiketimet Kurban bajrami kosove

Etiketim: kurban bajrami kosove

Në Maqedoni, Shqipëri dhe Kosovë muslimanët falin namazin e Kurban Bajramit

Mijra besimtarë i janë drejtuar xhamive dhe shesheve për t’u bërë pjesë e lutjeve dhe faljes së namazit të Kurban Bajramit, festë e cila...

Lajmet e fundit