Ballina Etiketimet Kurban bajrami ne maqedoni

Etiketim: kurban bajrami ne maqedoni

Qytetarët në Maqedoni përgatiten për pritjen e Kurban Bajramit

Në prag të njërës prej festave më të mëdha muslimane, Kurban Bajramit, në tregjet e qytetit, markete, qendra tregtare dhe dyqane vërehen më shumë...

Lajmet e fundit