Ballina Etiketimet Kuvendi

Etiketim: kuvendi

Kuvendi i Maqedonisë nesër do të jetë i hapur për qytetarët

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë nesër do të jetë e hapur për vizitat e qytetarëve, përcjell Telegrafi Maqedoni. Qytetarët do të mund ta shikojnë brendësinë...

Kuvendi në krizën më të madhe të vendimmarrjes

Kuvendi i Kosovës aktualisht ndodhet në një prej periudhave më të vështira të funksionimit të tij, thonë analistët politik dhe përfaqësuesit e organizatave joqeveritare...

Bashkë me Saliun, salla e Kuvendit “shpërthen” në të qeshura: Berisha...

Leximi në gjuhën italiane i ish-kryeministrit Sali Berisha ka shkaktuar të qeshura në Kuvendin e Kosovës. Teksa ilustronte me lajme nga mediat italiane çështjet e...

Debati për UÇK që “dridhi” Kosovën (VIDEO)

Një debat i gjatë, që ende po vazhdon, është zhvilluar të enjten në Kuvendin e Kosovës. Seanca ishte thirrur nga deputetët e Partisë Demokratike të...

RDK-ja e Fadil Zendelit mban kuvendin qendror të partisë

Grupi i Fadil Zendelit brenda RDK-së nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga marrja e kësaj partie nën kontrollë. Ky grup paralajmëron mbledhje...