Ballina Etiketimet Lagja e trimave

Etiketim: lagja e trimave

Ekskluzive: Të premten do të publikohen bombat për “Monstrën” dhe “Lagjen...

Deri të premten LSDM mund të publikojë “bombat” për Monstrën, Lagjen e Trimave dhe për vrasjen e Nikolla Mlladenovit, raporton Gazeta Lajm. Kryesia e LSDM-së...

Deri tani janë harxhuar mbi 1.3 milionë euro për gjykimin e...

Mbi 1.3 milionë euro deri tani janë harxhuar për procesin gjyqësor “Lagjja e Trimave”, gjegjësisht aq para janë dhënë për sigurone e të akuzuarëve...

Çavkov: Disa herë e kemi penguar ikjen e të dyshuarve në...

Shumë herë deri më tani si dhe gjatë gjykimit të fundit janë parandaluar dhe zbuluar përpjekje kompromentuese të pajisjeve teknologjike dhe kemi marrë masa...

Pse mungojnë barnat me udhëzim mjekësor në Lagjen e trimave në...

Ka një vit e gjysmë që në Lagjen e trimave në Kumanovë, në barnatoren Demetra mungojnë barnat me udhëzim mjekësor, barna që janë shumë...

Lajmet e fundit