Ballina Etiketimet Lajme nga kosova

Etiketim: lajme nga kosova

Paradoksi: Shqiptarët i dhurojnë Serbisë 1 miliard euro vetëm duke u...

Një debat në distancë ka shpërthyer këto ditë ndërmjet mediave serbe dhe atyre shqiptare të Preshevës në lidhje me pasojat ekonomike por jo vetëm,...