Ballina Etiketimet Lercenuese

Etiketim: lercenuese

Mbishkrime kërcënuese për shqiptarët në Ditën e festës së flamurit (FOTO)

Dita e 28 nëntorit, festës së flamurit edhe sot nuk ka kaluar pa ndonjë incident. Mbishkrime raciste dhe ofenduese ndaj shqiptarëve në Maqedoni sot...