Ballina Etiketimet Leshohen

Etiketim: leshohen

Të enjten lëshohen në përdorim kartëmonedhat e reja në Maqedoni (FOTO)

Banka Popullore e Maqedonisë prej më 15 dhjetor, do të lëshojë në qarkullim kartëmonedhat e reja të 200 dhe 2000 denarë, dhe njëkohësisht do...

Lajmet e fundit