Ballina Etiketimet Levizja per reforma pdsh

Etiketim: levizja per reforma pdsh

Ahmeti: Ja misioni ynë në Shkup me LR-PDSH dhe Besën (VIDEO)

Anëtari i lartë i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Ahmeti në një deklaratë për TV21 ka folur për qëllimin e vizitës dhe takimeve të tij bashkë...

Lajmet e fundit