Ballina Etiketimet Levizja

Etiketim: levizja

Zejdi tregon kush mund të jetë kandidat për kryetar i Lëvizjes...

Në emisionin Rruga Drejt sonte debatohet për zhvillimet e fundit në Lëvizjen Besa e cila do të mbajë dy kongrese për një muaj. Njëri...

Zaev tregon rrjedhën e bisedimeve me Lëvizjen BESA (VIDEO)

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev ka folur për Al Jazeera për Qeverinë e re të Maqedonisë ku ka thënë se me BDI-në dhe me...

Ja çfarë deklaroi Zaev pas takimit në selinë e Lëvizjes BESA

Lideri i LSDM-së dhe mandatari për formimin e qeverisë së re, Zoran Zaev pas mbarimit të takimit me kryetarin e Lëvizjes BESA, tha se...

Ja çfarë thotë Besa pas takimit me Selën

Lëvizja BESA nuk e ka ndërmend të kërkojë takim me liderët politik shqiptarë derisa vazhdojnë takimet VMRO-BDI lidhur me formimin e koalicionit qeveritarë. Kjo,...

Çupi i Lëvizjes BESA: BDI dhe PDSH sot dëshmuan se kanë...

Anëtari i kryesisë qëndrore të lëvizjes BESA, Xhemail Çupi, ka reaguar përmes facebook-ut të tij për ndodhitë e sotme në Komisionin Shtetëror të Zgjedhjeve, ku...

Ibrahimi: Ja prej nga financohet Lëvizja BESA

I pyetur se prej ku i ka marrë paratë koalicioni “Rilindje me BESË” për zhvillimin e fushatës, Zeqirija Ibrahimi tha se çdokush ka mundësi...

Lajmet e fundit