Ballina Etiketimet Liga

Etiketim: liga

Finalja e Ligës së Kampioneve me vlerë mbi 1.2 miliardë euro

Vlera e futbollistëve të Real Madridit dhe Juventusit, të cilët nesër do të përballen në finalen e UEFA Ligës së Kampioneve, është 1 miliard...

Hidhet shorti i Ligës së Kampionëve, mësohen çiftet gjysmëfinaliste

Është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve në Nyon të Zvicrës. Real Madrid, Juvents, Atletico Madrid dhe Monaco kanë qenë pjesë e shortit...