Ballina Etiketimet Lirohet

Etiketim: lirohet

Anita Haradinaj: Ramushi do të lirohet, shteti mos të organizojë asgjë...

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj nesër do të paraqitet për herë të tretë para Gjykatës në Colmar të Francës. Gruaja...

Ben Blushi: Isha i bindur që Haradinaj do të lirohej, por...

Deputeti Ben Blushi është shprehur se ishte i bindur për lirimin e ish-Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj. Në një status në Facebook, Blushi thotë se...

Demi kishte qenë gjithë jetën në zinxhirë – do të prekeni...

Demat dhe në përgjithësi kafshët shtëpiake, në shumë pjesë të botës jetojnë në kushte të tmerrshme nëpër ferma. Ata janë të bllokuar në hapësira...