Ballina Etiketimet Listat zgjedhore

Etiketim: listat zgjedhore

Listat zgjedhore, ç’po ndodh në selitë e VMRO-DPMNE-së dhe LSDM-së? (VIDEO)

Listë shumëngjyrëshe, me të rinj, intelektualë dhe shumë kandidatë të pavarur – kjo është strategjia e LSDM-së për zgjedhjet e 11 dhjetor. Lideri i...

BESA LETËR LIDERËVE PËR LISTËN ZGJEDHORE

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, u ka dërguar nga një letër katër liderëve të partive parlamentare në Maqedoni: Menduh Thaçit të PDSH-së, Ali...

Lajmet e fundit