Ballina Etiketimet Litari dhe zullumi

Etiketim: litari dhe zullumi

Shpëtim Pollozhani boton librin e tij të tretë me titull “Kalërimi...

Veprimtari i njohur i kauzës kombëtare, kryetar i Shoqatës së të Burgosurve dhe të Dëmtuarve Politikë Shqiptar në Maqedoni, Shpëtim Pollozhani, vjen me një...