Ballina Etiketimet Ljupco georgievski

Etiketim: ljupco georgievski

Georgievski: Garantojmë çmime blerëse të volitshme për bujqit dhe dënim më...

Kryetari i OBRM-Popullore dhe bartësi i listës së deputetëve në njësinë e katërt zgjedhore, nga koalicioni “OBRM për Maqedoninë, Ljupço Georgievski, sot nga Strumica...

Lajmet e fundit