Ballina Etiketimet Loro borici

Etiketim: loro borici

Ish-komandoja do ndërtonte bombat për sulmin ndaj “Loro Boriçit”, ja detajet

Medat Hasani një nga katër të arrestuarit si personat e dyshuar se do sulmonin me bombë dhe kallashnikovë ekipin e Izraelit, mendohet se ka...

Lajmet e fundit