Ballina Etiketimet Luani

Etiketim: luani

Nëse BDI fiton më shumë se 5 deputetë, me VMRO-në do...

BDI ka përjashtuar nga listat e kandidatëve deputetët e përbërjes së kaluar që kundërshtuan stemën me luan dhe kjo ka ndezur alarmin te krahu...

Lajmet e fundit