Ballina Etiketimet Luboteni

Etiketim: luboteni

Lubotenasit mallkojnë BDI-në për ndihmën që ia ka dhënë Tarçullovskit (VIDEO)

Zemërim, lot, nervozizëm dhe mallkim nga Banorët e Lubotenit pas riaktualizimit të lajmit se Qeveria ka ndarë afro 10 milionë euro për mbrojtjen e...

Lajmet e fundit