Ballina Etiketimet Lufta e trete boterore

Etiketim: lufta e trete boterore

Ushtria amerikane po jep alarmin: Lufta e Tretë Botërore është e...

Marrëdhëniet mes Perëndimit dhe Rusisë janë më të tensionuarat që prej Luftës së Ftohtë dhe kjo ka bërë që njerëzit të flasin gjithnjë e...

Putin po përgatitet për Luftën e Tretë Botërore?

Vladimir Putin ka urdhëruar stërvitjen e më shumë se 40 milionë shtetasve rusë, ku për këtë besohet se ai po përgatit fillimin e Luftës...

Lajmet e fundit