Ballina Etiketimet Lutja ne islam

Etiketim: lutja ne islam

Tregimi për plakun dhe fëmijën që kishte humbur topin në det

Ishte ulur në breg të detit dhe sytë i kishte ngulur në një pikë larg në hapësirë të detit. Këtë gjë e pa një...

Lajmet e fundit