Ballina Etiketimet Magjar telekom

Etiketim: magjar telekom

Bogoevski prezanton dëshmi: Ahmeti dhe Xhaferi kanë marrë miliona për “Maxhar...

Pas mbarimit të gjykimit, Sllobodan Bogoevski në dalje para gazetarëve tha se po bëhet presion ndaj tij si dëshmitarë, gjë që sipas tij është...

Lajmet e fundit