Ballina Etiketimet Makina

Etiketim: makina

I’u është zbrazur akumulatori, ja si ta ndizni veturën tuaj me...

Temperaturat tepër të ulëta mund ta dëmtojnë veturën tuaj, më saktësisht akumulatorin. Mirëpo, edhe nëse vjen deri te ky problem, është e rëndësishme ta...

Zbardhen kostot, makinat para vitit 2000, sa do paguajnë për të...

Drejtuesit e makinave të prodhuara para vitit 2000, brenda 1 korrikut të 2017­s duhet të plotësojnë standardin “euro 3” të shkarkimit të gazrave, pasi...

Ndryshojnë taksat e makinave dhe gazit, ja sa do të paguajnë...

Sot hyjnë në fuqi ndryshimet në paketën fiskale 2017. Nga zbatimi i këtyre ligjeve, buxheti i shtetit pritet të arkëtojë mbi 6 milionë euro...

DRAFTI/ Nëse makina juaj është prodhuar para këtij viti rrezikoni të...

Të gjitha makinat e prodhura para vitit 2000">2000 do të dalin nga qarkullimi nëse nuk marrin masa për të ulur sasinë e gazrave që...

Kjo është e pabesueshme: Shkencëtari prezanton veturën që vihet në lëvizje...

Shkencëtari iranian Alaeddin Qassemi zbuloi shpikjen e tij të re, një makinë që ai thotë se mund të vihet në lëvizje duke shpenzuar asgjë...

Taksat e makinave, ja sa do të paguani në vitin 2017

Janë përcaktuar kriteret e reja për pagesën e taksave për makinat e luksit. Duke filluar nga 1 janari i vitit të ardhshëm, pragu që...

Super-vjedhja: Merr Rolls Royce 120 mijë dollarësh dhe e shet për...

Një shtetas britanik me origjinë arabe, ka bërë një super-vjedhje me anë të një marifeti. Ai i mori Rolls Royce-n një princi arab dhe e...

Edhe pse ka miliarda dollarë, Zuckerberg vazhdon të ngasë Volkswagen Golf...

Themeluesi i Facebook-ut, Mark Cukenberg, pasuria e të cilit vlerësohet në disa dhjetëra miliardë dollarë, nuk i ka ndryshuar disa nga shprehitë e tij...

Kjo është Audi A9, të gjithë janë të mahnitur me konceptin...

Tesla duhet të mbahet mirë, Audi po vjen me modelin e saj A9. Veturat elektrike do të pushtojnë botën në të ardhmen dhe të gjitha...