Ballina Etiketimet Manastir

Etiketim: manastir

CIA, zbulon xehet me uranium në afërsi të Manastirit (FOTO)

Xehet më të pasura me uranium në ish-Jugosllavi konsiderohen se gjenden në kufirin mes Maqedonisë dhe Greqisë, në malet në jug të qytetit të...

Shefi i shtabit te BDI-së e pranoi se 15 vite në...

Në web-faqen zyrtare të Bashkimit Demokratik për Integrim kanë bërë të ditur takimet e sotme elektorale të kësaj partie, ku ditën e sotme ata kanë...

Sulm seksual ndaj dy minoreneve në Manastir dhe Kumanovë

Sulme seksuale ndaj dy personave minorenë janë kryer dje në Manastir dhe Kumanovë. Në njërin rast kryerësi është i panjohur, ndërsa sulmin e dytë...

Lajmet e fundit